O duminică emoționantă în cinstea doamnelor

Duminică 6 Martie, în Biserica „Sfântul Nicolae” din Amara, tinerii grupului de cateheză „Doar noi?”, împreună cu clasa I D de la școala „George Vâlsan” din localitate, coordonată de doamna Petre Florentina au organizat un mic spectacol de cântece și poezii tematice pentru doamnele din biserică. La sfârșitul spectacolului doamna învățătoare Opriș Stela a rostit o frumoasă poveste a rândunicii și s-a bucurat de revederea copiilor cărora le-a fost învățătoare.

Copiii au împărțit bomboane doamnelor din biserică și le-au urat „La Mulți Ani!” de Ziua Femeii.
0%
încărcat
Se încarcă
Se încarcă
Identificat Control
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...